Bootcamp pro manžely

posted on 04 Sep 2014 13:31 by temporarynanny377
Fred byl v pozici nyní čelí bodové uprostřed mezi manželkou a paní Swanson. "Možná budeme mít možnost vidět lépe, když se přesuneme do střední paní Collier, nemyslíte?

"Ach ano! Jsem rád, že jste navrhl, že, paní Swanson, ano, je to tak mnohem lepší!" Charlene odpověděla vzali místa přímo před masturbace podívané rozvíjející se před jejich očima.

"Pan Collier? Slyšíš mě pana Colliera?" Zeptala se paní Swanson tiše.

"Ano ...." Fred si povzdechl.

"Pane Collier, je to vaše první čas se masturboval členy Sesterstvo. Jste bavíš pana Colliera?"

"Oh ... ano ... yesss paní Swanson."

"Doufal jsem, že jste byli pan Collier a chci, aby tuto zkušenost a každá zkušenost máte s Sester být tak příjemný, jak je to možné. Potřebujeme vaši pomoc při vytváření této nejlepší zkušenosti to může být. Jste ochotni nám pomoci , pan Collier? "

"A.h.h. .. h yesss," opět povzdechl Fred. Jeho dech byl stále rychlejší, mělké, téměř lapal po dechu jako Liz Caryl pomalu pohladil stále křehčí penis a Mimi stiskl a přitáhl na jeho koule.

"Za normálních okolností, pan Collier, zamračení Sestry na muže mluvit o svých pohlavních orgánů v přímé cestě. Ale, když jsme vám pomáhá pravidla jsou uvolněné. Budeme odkazovat na penisu více společných podmínek, a očekáváme, že vám bude reagovat na naše úsilí tím, že řekne přesně to, co cítíte. Už věky jste neměl to štestí potkat sexy kočku a toužíte po seznámení se single kočkou, která hledá nezávazný vzrušující flirt a aférky. Pro všechny, at už jste ve vztahu nebo single, je zde někdo na sex. Nevzdávejte se tak snadno, určite pro vás existuje dokonalý sexy partner pro dlouhé večery, ve kterých bude mít hlavní slovo erotika. Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat erotické orgie. Hledáte sexuálního partnera pro žhavé noci plné sexu.

Na Seznamce najdete spoustu nadržených sexy žen a mužu majících stejné erotické smýšlení jako vy. Nezávazný sex v Liberci - rozhodne vás žádným zpusobem nebudeme nutit k tomu, abyste nejdrív dobre poznal ty, se kterými chcete pozdeji mít sex v Kolíně. Uveřejnete pozvánky na erotické události nebo sex párty a pozvete lidi, které byste tam rádi uvítali. Buďte aktivní a hledejte sami podle svých vlastních kritérií, nebo si založte profil a vyberte si mezi singles z Brna, kteří vás prostřednictvím naší stránky kontaktují. At už vaše vysněné ideální ženy mají vypadat jakkoliv, určite se jim přibližuje hned několik single členek Seznamky.

Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat sexy orgii a sex v Pardubicích . Také byste do svého života chtěli dostat více touhy a vášne. Se Seznamkou je velmi jednoduché takovou známost najít. Můžete ho treba vyzvat k chatu s webkamerou, pořádně si ho prohlédnout nebo si posílat sexy fotky a eroticky chatovat o tom, co si navzájem budete dělat později a jak dosáhnete společného seznamkového štestí. Pokud vás vždy zajímaly trojky a čtyrky, ale nikdy jste je nevyzkoušeli, proč si nenajdete nějaké sexy holky nebo kluky na online chatu a nedomluvíte si schůzku, abyste si skupinový sex vyzkoušeli.

Chatování je výborným zpusobem, jak se s nekým blíže seznámit pred samotným osobním setkáním - mužete se bavit o čem chcete, vést sexy rozhovory a mužete dokonce i použít webcameru, abyste se ujistili, že opravdu chatujete s tím, s kým chcete. Už vás unavuje váš vztah a sexuální život vás nenaplnuje. Zaregistrujte se zdarma, sex bez hranic na vás čeká po pár kliknutích myší. Proč o svých touhách jen sníte, když je můžete jednoduše zrealizovat. Toužíte po necem, co vám vaše ženy nemužou nebo z nejakého duvodu nechtejí splnit.

jiní žijí v partnerském vztahu, který si vzájemnou nevěrou čas od casu okorenují. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou najít vám sexy partnera pro sex v Šumperku k vaší plné spokojenosti, abyste meli možnost prožít sexuální dobrodružství dle svých predstav. nebo to pořádně rozjedte a sejdete se rovnou s několika. Nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte, rozsáhlá databáze Seznamky zahrnuje členy ze všech míst České republiky - takže jistě nepřijdete zkrátka, at už jste odkudkoliv. Je to tak jednoduché - zaregistrujte se, vyberte si ženy dle svých požadavků, kontaktujte je a domluvte si setkání, to vše v několika málo kliknutích myší.

Jinými slovy pan Collier, máte možnost se vyjádřit sám sebe, kdykoli se sestra masturbuje vás, rozumíte? "

"Ohhh.hh. .. yessss!! Yesss paní Swanson!"

"Velmi dobře, pane Collier! Nyní dejte ruce na ramena dámy a ať vám pomohou relaxovat. To je to, pane Collier! Nyní roztáhněte nohy trochu a squat dolů blíže k talíři. Dejte paní Ward více pokoj hladit koule .... to není tak dobrý pocit, pan Collier? "

Paní Caryl hladil Fred penis velmi pomalu, cítil každou malou nuance jeho velmi tuhý a pulzující člen. "Ttthat fe.e.els tak dobrou paní Caryl! Vaše ruce jsou tak měkké, ale tak silný!"

Jako jedna žena střídavě kaše a pak vytáhl na jeho koule druhá hladila jeho penis přejela rukou po rozvodněné fialové knoflíkem a pak dolů po celé délce jeho hřídele. Fred cítil pocity mohl jen představit předtím. Mimi volná ruka hladila jeho hruď a stiskl jeho bradavky, zatímco ona tiše, "Dejte nám pěkné velké výtrysky, Freddy, můžete to udělat! Hodně pěkná krémově bílou cum, Freddy!"

"Ano, Freddy! Udělej to pro nás! Pěkný velký kluk stříká na talíři!" Liz zašeptala mu do druhého ucha, a pak promluvil přímo k Charlene. "Jak vidíte, já jsem s použitím základní underhanded přilnavost. Tento grip dává masturbatrix maximální kontrolu, protože umožňuje větší kolísání rychlosti! Když jsme chtěli prodloužit relaci používáme lehčí uchopení a pomalejší tahy, jako je to. Líbí se vám to nelíbí, Freddy? "

"Oh.hh ye.sss! Do prdele! Je to tak dobře. Můj penis je tak podání nabídek Myslím, že může dojít k explozi v každém okamžiku." Fred málem vyjekla. Jeho boky se začaly nekontrolovatelně Buck. "Prosím, pomozte mi, pomozte mi cum prosím. Nemůžu držet zpátky jsem se dostal do cum now.ow.ow!" Fred vyjekla, jak se jeho semeno stříkající na desku a dále do ručníku na podlaze.

"Jsi v pořádku, chlapče! Dobrá práce! Shromážděte se nyní. To je ono. Zhluboka se nadechněte, další, to je pravda. Můžete postavit sami teď? Fred otevřel oči a podíval se na svou ženu. Její oči se rozšířily otevřít;. hrát na svého manžela, který chtěl být nahý s oděná pouze ženy. "Co jsem začal" Přemýšlela

.

"Paní Bridgeway, prosím, pana Colliera do kuchyně a připravit čerstvý čaj." Paní Swanson pokyn. Jak oni opustili místnost ona pokračovala: "Proč si myslíte, že váš manžel, dejte nám tyto věci dělat, Char? Koneckonců, jsme opravdu úplně cizí."

"Myslím, že se mu dostane nějaké vzrušení ... je jen jeden nahý ... před skupinou žen., Ale ... Nečekal jsem, že mu umožní cizinci zvládnout své genitálie, jako je to. Jen následoval a nechat věci dít! Nebránil se ani v nejmenším. " Char předpokládalo.

"Co dělá váš manžel živíte, Char?"

"Je to projekt, vedoucí pro stavební firmy."

"Pan Ward vlastní velký komerční prádelny a pan Caryl je CPA s desítkami klientů. Znamená to, že vám napoví?

"Jsou to všechny vysoce motivovaných, úspěšných mužů?"

"Ano, ale co jiného?

"Mají velkou odpovědnost za úspěch jejich podnikání?"

"A ... tedy?"

"Mají hodně stresu?"

"Přesně tak! Takže co je to o tom, že je nahá, který apeluje na ně?"

"Oni se vzdát kontroly?"

"Ano, ale ještě důležitější je, že umožňují jejich manžel skutečně" vidět "je. Oni ti věřit implicitně. Vidíte všechny jejich tajemství. Můžete přijmout. Sdílíte své" špinavé "tajemství. Moudrá žena může použít tuto sílu k ní výhodu, a ona musí být opatrní, nikdy zneužívat svou moc. Zítra budeme mít nějaké zajímavé workshopy na vedení domácnosti, péče o vlasy a masáže. "

Paní Bridgeway zaklepal tiše. "Váš čaj madam."

"Prosím, pojďte dál" Fred vstoupil s čerstvým čajem a více cookies. Jeho penis byl mírně zvětšené a odrazil pěkně, jak šel. Dámy si povídali, jak sloužil. Usmál se na svou ženu a ona se usmál a mrkl. Ona vzbudila a on by být umožněno, aby jí krásný jazyk koupel ... kdyby byla velmi dobrá, že by ho do prdele!

Semináře o víkendu za předpokladu, Charlene s kvantum tipy na používání Fredovo fetiš ke svému prospěchu a Fred zkušený aspekty Cfnm které nikdy nevstoupilo své fantazie, ale zvýšení své potěšení způsoby, nikdy očekávat. Na cestu domů Fred byl mnohem uvolněnější, než si pamatoval v posledních letech. Mluvili otevřeně poprvé o svém sexuálním životě. Shodli se na tom, že Fred by trávit večery a víkendy úplně nahá, s výjimkou těch případů, kdy děti byly doma ze školy a přátel a rodiny, kteří měli žádnou znalost své nové životní styl navštívili.

Shodli se na tom, aby harmonogram domácí práce pro Freda. Pondělí bude prádelna den. Úterý by se Fred den vařit. Středa byla den Fred hýčkat Char s masáží nohou a pedikúru. Čtvrtek Char by si obličeje a hlavy krku a ramen. Pátek bude jejich datum noc a sobotu by mělo být věnováno důkladné čištění domu.

Když přišel Fred ho domů pátek Char připomíná jejich schůzku s Dr. Richards. Fred klesl Char off v přední části domu a zaparkoval, zatímco Char šel do ordinace. Když konečně vstoupil lékaře v čekárně recepční, atraktivní mladá žena, ho vřele uvítal a řekl mu, aby šel dovnitř doktor ho čeká.

Fred vstoupil soukromou ordinaci a byl vřele uvítán, "Prosím, pojďte na pana Colliera! Vaše žena je mi všechno vyprávět o víkendu s paní Swanson. Jste si sami?"

Fred se začervenala. Věděl, že doktor byl dobře vědom toho, co se stalo a jaké jsou jeho fetiše jsou ale stále trápilo ho málo. "Ano, madam, jsem to udělal." Fred přiznal.

"Tak proč ne vy udělejte si pohodlí, pana Colliera?" Ukázala na věšáku v rohu kanceláře. "A řekněte mi o tom vše!"

"Ano, pan Collier!" Mladý asistent řekl, když zavřel za sebou dveře a sedl si vedle Charlene. "Prosím, udělejte si pohodlí."

Comment

Comment:

Tweet