Vydírání Ch. 07b-08

posted on 20 Aug 2014 11:53 by temporarynanny377
Phillip souhlasil. "No asi zítra, Mary. Jason by měl být zpátky. Jsem si jistý, že by rád tě zase vidím před show zavře," řekl s vědoucím úsměvem, který naštěstí Bob nezachytil.

Oni dělali jejich cestu k baru a Bob jí koupil drink. "Co teď?" zeptal se. "Můžeme se dostat pryč dřív?"

"Ne tak docela. Mám rezervovat až přehlídka končí. Myslím, že bych měl jít do jedné z ostatních stánků a uvidíme, jestli potřebují pomoc."

"Který z nich se vám fantazie," zeptal se Bob.

"Já nevím," řekla. "Myslím, že bych měl jít a vidět Jerry, ale může být kdekoliv."

"Dalo by se vždy do porno filmu stojí. To je jeden z vás, je to tak?"

Mary se podívala na výraz v Bobův obličej.

"Myslíš to, viď?"

Bob se usmál. "Rád bych vám prdele sám právo tuto chvíli, ale nemáme kam jít. Příští nejlepší věc, kterou by bylo vidět někoho jiného tě do prdele."

Mary okamžitě cítila, jak dostat teplo. Mohla mít pocit hluboko mezi stehny. Podívala se na Boba. "Ty bys opravdu chtěl vidět někoho jiného, ​​sex se mnou?"

Přikývl. "Viděl jsem, jak se obrátil na vás byly po přehlídce."

Mary si vzpomněl, jak se cítí, a ona viděla, Bob byl zájem o nápadu, ale mohla projít s ním? Byla nahá přede všemi. Měla povoleno někteří kluci se jí dotknout; některé z nich vzít svobody, ale umožňuje sama být v prdeli, zatímco dav seděli kolem sledování - nebyla si jistá. Uhodla, to by mohlo být zajímavé, ale bylo to dobře ze svého pohodlí zóny.

Podíval se na ni. "No, co jste se rozhodli?"

Podívala se na něj. Viděla, že byl nadšený. Slyšela, že někteří kluci rád viděl jejich partner má sex s jiným chlapem. Byl Bob jedním z nich? Měla za sebou dlouhou cestu v posledních několika týdnech, počínaje odizolování před oknem. Bylo tam něco, nebo to bylo konečné hranice?

"No, jestli je to to, co chceš," řekla. "Myslím, že bych mohl použít nějakou úlevu. Už cítím já navlhnutí."

Bob se usmál, vytáhl ji ze svého sedadla. "Pojďme se vám dobře a opravdu v prdeli."

Mary nohy třásly, jak oni dělali jejich cestu napříč k Magnus Productions stát. Byla stále ještě není jistý, že by mohla projít s ním, ale Bob povzbuzení přidat pouze k jejímu pocitu potřeby.

Ukázat právě skončila a muži byli podání ven. Ředitel viděl Marii a usmál se. "Pojď k nám vracet, že? Efektní spojení se?"

Mary se podíval na Boba. Ušklíbl se. "Ona je představování si s go-to je, pokud můžete ji použít." "To je v pořádku?"

Mary přikývla. "Ano, ten poslední jsem pracoval s to mě nepotřebuje, tak jsem přišel zjistit, jestli byste mi mohli použít na cokoliv."

Ten chlap se podíval na Marii. "Z toho, co vidím na vás, mohu samozřejmě použít vás. Rád bych vám používat sám, ale obávám se, že budu muset řídit show. Jerome dělá další show a jsem si jistý, že bude velmi dobré využití tebe. "

Mary cítila opět sama třese. Kdyby zašlo příliš daleko tentokrát? Přesto, teď už bylo pozdě couvnout. Vzal je ke dveřím, kde byla fronta už tváření za další představení a řekl chlapa, aby jejich prostřednictvím. "Pokud chcete jít a získat si dobré místo, vezmu malou dámu přes a představit ji jako Annabelle Jerome."

Jerome se ukázalo, že je černoch viděla dříve, když tu byla. On byl jen na sobě pár boxerských trenýrek a ona už viděla bouli. Vzpomněla si na velikost jeho penisu a otřásl se při tom pomyšlení. Ředitel je nechal spolu pověst, že on potřeboval, aby se věci začaly. "Jerome vám řekne, jak to funguje."

Ukázalo se, že je hodnej kluk. Nabídl jí sklenku vína a usmál se, když nakrčila nos, když ji vypil.

"Pokud to chutná trochu legrační," řekl, "je to proto, že jsem dal v něm něco. Udržuje mě energický a zjistíte, že se budete cítit jako Randy." Ušklíbl se. "Pomáhá. Zjistíte, že to není snadné pro vás na prvním místě u všech těch kluků sledují a jsou tak blízko."

Mary byla již cítí víc než jen trochu zapnutý celou situaci, a teď s tím, co bylo ve víně, se cítila víc než připravený.

"Podívejme se, co je v nabídce, medu."

Mary se na něj podíval zmateně.

"Tělo, zlato, pojďme se podívat na tělo."

Teď pochopil. Ona rozepnula pás županu a šířit jej otevřený. Jeho oči se rozzářily, když se podíval s ní nahoru a dolů, pomalu přikývl. "To je ale pěkné tělo," řekl. "Myslím, že budu užívat sám dnes v noci."

Mary na jeho komentář se usmál, ale pořád měl ten nepříjemný pocit. Venku slyšela dav pohybuje a ředitel mluvit s nimi.

"On jim poprvé dává trochu popovídat a vybere dva nebo tři z nich být kameramani. Pak jsme se jít ven a dát na show pro ně.

Jerome poslouchal u dveří. Pak se usmál a otočil se k ní. "Dobře, Annabelle, že je to naše tágo, umožňuje dostat se tam." Natáhl ruku a vedl ji do studia.

Mary se třásla a Jerome mohlo by to cítit. "Neboj se, zlato. Nemyslete si, že o nich. Prostě užívat si."

Usmála se na chabý úsměv. To bylo v pořádku pro něj, ale tohle bylo něco, co ještě nikdy nezažili. Ředitel představil publiku, a pak vysvětlil, znovu to, co by se stalo. Mary se rozhlédl na Boba a byl překvapen, vidět ho, jak sedí v první řadě.

A co ji překvapilo víc bylo, že držel v ruce profesionálně vypadající video kamery, stejně jako dva kluci vedle něj. Můj Bože, pomyslela si, že to bude jeden z kameramanů!

"Dobře, Annabelle a Jerome, pojďme se věci válcování," režisér zavolal.

Jerome se podíval na Marii. "Jste připraveni?" zeptal se. "Jak ready, jak jsem někdy bude," řekla s lehkým kývnutím hlavy.

Bob a další dva kluci stáli jako Jerome natáhl a začal rozvazovat pás županu. Pustil ji z ramen a spadl na podlahu. Tam bylo mumlání o schválení jako její nahé tělo bylo vystaveno. Jerome natáhl ruku a začal hladit její ňadra, stiskl ji už tvrdé bradavky. Pár kluků kamery dostal na záběry.

On ji pak se vrátil k velké posteli a posadil ji na zem. Uvolnil jí nohy od sebe, vystavovat ji úplně. Přejel prstem přes její vystaveny kočička rty, lehce loučení je. Kluci fotoaparát bojoval o pozici. Mary věděla ze své vlastní návštěvy na výstavě dříve, že každá intimní detail byl zobrazen na obrazovkách nad ní.

Snažila se, aby dav z hlavy a soustředit se na to, co Jerome dělal s ní. On měl dva prsty v ní pracuje nimi dovnitř a ven. Cítila, že je mokrá. Zavřela oči a opřel se o ruce. Alespoň teď ve svém vlastním malém světě, začala se cítit sama reagovat -. První lehké známky svých svalů reagovat

"Přesun zpět na postel, kotě." Zvuk Jeronýma hlasu ji přivedl zpět do současnosti. Ona zmírnil sebe na postel. Jerome se na ni usmál. Pak jedním rychlým pohybem, odstrčil se jeho boxerky. Tam bylo několik píšťaly a komentáře, když jeho penis přišla do zorného pole.

Vylezl na postel a postavil na kolena nad Marie. On byl téměř sedí na její prsa a jeho monstrum, které bylo již postavit jen pár centimetrů od její tváře. Usmál se a vzal ji do svých rukou a běžel přes rty.

"Budeš sát na této krásné a tvrdé, babe. Dejte jim kluci kamera dobrou show."

Mary docela líbilo ústní, ale ten chlap byl velký. Jak by se cítil se jí do krku? Byl tam jen jeden způsob, jak to zjistit. Natáhla se a ovinula prsty kolem něj. No, téměř. Bylo to příliš velké, než aby si je kolem něj zcela; to bylo těžké a teplé na dotek. Ona olízl si jazykem po fialovou helmu před otevřením ústa široká a brát ji dovnitř

Nechala ho jít tak hluboko, jak to jen šlo, skoro zvracet, jak je stisknuté chvíli proti zadní části krku. Pak začala sát na to, pracovat s jejím jazykem. Volnou rukou, ona sevřela jeho varlata, masírování je jemně.

Jerome byl dobrý. Věděl, jak se chovat k nově příchozímu. Dovolil jí, aby udával tempo, ne ji nutit. Začala ztrácet některé ze svých starostí. Ona se soustředil na svou práci, uvedení na show pro kamery. Po několika minutách, položil ruku na její a dělal jí zastavit. Pak se uklidnil sám z úst. Mary se cítil trochu zklamaný, ale bylo to jen krátké trvání.

Pohnul pozici obkročmo na ní a otočil směrem na druhou stranu, a pak začal s pozicí na ruce a kolena. Jeho penis byl opět nad její tvář a ona zvedla hlavu a olízl hlavu. Pak ucítila jeho uvolnění nohy od sebe. Na seznamce najdete spoustu atraktivních a nadržených, stejně smýšlejících sexy žen a mužů z celé České republiky - čeká vás nejlepší známost vašeho života. Můžete si do postele pozvat jak holky, milfky, tak swingers, páry, lesbičky, gaye, bisexuály, každého, kdo vás zajímá. Na této sex seznamce na vás čeká nepřeberné množství profilů, které založily ženy z vašeho okolí, mezi kterými je až težké si vybrat. Spousta lidí hledá štestí pomocí seznamek, a všechny preference a záliby jsou přijímány a akceptovány. Nemáte seznamkové štestí na ty správné sexuální partnery.

Nejeden partner vám dovolí zkusit vše, o čem jste dosud snili, ale ostýchali jste se to udělat. Pomoc je na ceste - pokud vás berou nevěry a rádi byste svůj vztah ozvláštnili pomocí nových kontaktů, jistě si mezi našimi registrovanými členy vyberete, at už jste muž, žena, nebo snad pár, hledající někoho do trojky. Mužete se v nich cítit bezpecne, vše je totiž diskrétní a duverné a vaše informace jsou s námi v bezpecí. Sex, jak ho ješte neznáte: Díky Seznamce mužete zažít sex na jednu noc s různými lidmi. Zdarma se zkuste zapojit do našich chatu, a když budete chtít svuj sexy objev kontaktovat a zažít sex v Plzni, stante se členem, buďte kreativní a napište mu.

Proč o svých touhách jen sníte, když je mužete jednoduše zrealizovat. Seznamte se s nimi blíž, jen pokud chcete, nikdo vás nebude tlačit k ničemu, co sám nechcete. Touha po sexu nebo rande s někým neznámým a novým už nemusí zustávat v ríši fantazie. Lákají vás trojky, ale ješte nikdy jste je nezažili. Žijete v iluzi, že každá žena v chatu musí být zoufalá tragédka.

Chatování je výborným zpusobem, jak se s nekým blíže seznámit pred samotným osobním setkáním - mužete se bavit o čem chcete, vést sexy rozhovory a mužete dokonce i použít webcameru, abyste se ujistili, že opravdu chatujete s tím, s kým chcete. Nekterí lidé hledají online dlouhodobé partnery na sex, jiným ke štestí stací dirty talk a erotické konverzace. Už máte po krk vašeho nefunkčního vztahu a sexuálního života. Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a holky s ruznými zájmy. Sex v Ostravě na jednu noc mužete zažít v jakoukoliv denní či noční hodinu.

Milf vám umožní zkusit vše, o čem jste dosud snili, ale styděli jste se to udělat. Nechcete se vázat, chcete si jen užít sexy dobrodružství. Singles tyto služby využívají, aby se už nemuseli pachtit po kontaktech a nakonec stejne domů chodit sami. Na Seznamce si máte užívat, ne se cítit pod tlakem - to je naše heslo. Singles z Ostravy a celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby někoho hledali v reálném živote.

Věděla, kde se věci:. Svou oblíbenou ústní poloha, 69 A opravdu, když ucítila, jak jít dolů na ni, lízání po její kundičky. Sevřela jeho penis, a otevřela ústa, vzal ho dovnitř znovu.

Tentokrát se začalo pracovat v souzvuku. Jerome byl strčil svůj jazyk do ní. Zdálo se, že jít tak hluboko, dotkne se každé části. Byla svíjel na posteli, svíral jeho penis mezi dlaní a pracovní rty těsně kolem něj. Úplně pryč byly myšlenky mužů kolem ní, nebo obrázky, které byly zobrazeny na obrazovce. Teď se baví, a chtěla uspokojit tento nádherný černý kluk, stejně jako ona chtěla získat uspokojení z něj.

Když ucítila první známky jejího orgasmu, začala pracovat na něm ještě těžší, sání a lízání a práce ho rukama. Snažila se držet z ní orgasmu tak dlouho, jak to jen šlo. Chtěla, aby cum dohromady. Konečně ucítila, jak ztuhl jeho tělo, a najednou se spěchu, přišel. Ona roubík na první pohled, když se naplnil její ústa, ale všechny myšlenky zmizely, když ji její vlastní orgasmus překonal.

Stáhl z ní a stezky jeho husté krémové tekutiny běžel z úst a kapala po bradě. Padla zpátky na postel lapal po dechu a polykání zbytky po krku. Kolem ní slyšela potlesk publika.

Jerome odstranit sebe z její tělo a lehl si vedle ní. Někdo prošel jim ručník a sklenici ovocné šťávy.

"Máš velkou pusu na tebe, kotě," zašeptal Jerome jí do ucha. "A za několik okamžiků budu se snažit na to, že kočička." Natáhl se a přejel rukou nad ní. "Pokud to posere, stejně jako to chutná, jste sakra nemluvně."

Teď, když první nával vzrušení skončilo, Mary začínala cítit sebevědomě znovu. Věci šel mnohem dále pak někdy si představovala. Ona provádí sexuální akt na veřejnosti, což černoch vykouřit: i spolkl cum a nechá ho jít dolů na ni, zatímco je sledoval a natáčel. Teď se chystá ji šukat doopravdy. Třásla se. Bylo to v očekávání, nebo to byl strach z neznámého? Co by to pocit mít to monstrum kohout uvnitř jejího těla? Bylo to mnohem větší, než si kdy zažil předtím. Ona ho viděla s jiným modelem, kurva ji. Teď byla řada na ní, aby zažít. Bylo by to potěšení nebo bolest?

Oni se posadil, dopili, a prošel brýle na asistenta. Když ji Jerome pomohl zničit sama dolů, naklonil dopředu a zašeptal jí do ucha: "Jak to chceš, zlato? Přední nebo zadní?"

Zavrtěla hlavou. "Nedělám anál."

Ušklíbl se. "Myslel jsem, misijní nebo pejska?"

"Dávám přednost pejska, pokud mám na výběr," řekla. Musela se usmát se na sebe. Tady byla diskuse s černochem, jakým způsobem jí měl být veřejně prdeli.

"Pro mě za mě," řekl Jerome s velkým úsměvem. "Dává mi šanci vytlačit ty džbány."

"Vy dva jste připraveni?" zeptal se ředitel.

Jerome přikývl. "Ready a dychtivý jít."

Ředitel pokyn Marii, jak umístit sebe tak, aby publikum a kameramani mohli získat co nejlepší pohled na akci. Viděla Bob umístěn před ní, prohlížení ji prostřednictvím svého fotoaparátu. Vzhlédl a mrkl na ni. "Bavte se," řekl s úsměvem.

Cítila Jerome postaví se za ní. Lehce se zachvěla, když ucítila, jak třít svůj penis až na její kundičky. Pak se jí otevírá prsty a vložení hlavu jeho penis. Byla ráda, že se stále ještě dobře namazaný. Sevřel její stehna a pomalu se uklidnil sám sebe uvnitř jejího těla. Zalapala po dechu, když ucítila, jak ji natahovat. Byla to bude moci, aby ho vzal? Pracovní jemně, pracoval se hlouběji a hlouběji. Byla si jistá, že by mohlo trvat déle, ale přesto udělala. Ona nikdy nebyla naplněna takhle.

Pak opatrně a pomalu ji začal šukat. Jak ji počáteční strach odešel, začala se uvolnit a užívat si ten pocit. Kolem ní publikum nutí ho. On zvýšil jeho rychlost a ona cítila, jak jí prsa začínají houpačka s pohybem svého těla. Pak ucítila jim je sevřel, když se jeden v každé ruce, jemně stiskl její tělo a vylepšování její tvrdé bradavky.

Byl mistrem svého umění, znovu ji přivedl na pokraj času a času. Její tělo se koupal v potu. Byla lapal po dechu, a prosil ho, a nakonec ochabl; ona vyvrcholila s výkřikem. Byl to pocit, jako ještě nikdy předtím necítili. Byla trochu zklamaný, když náhle stáhl, a ona cítila jeho šťávy stříkající přes její tělo, jak se zhroutila na postel uprostřed jásot z publika.

Ležela na posteli s dechem, když uslyšela diváci opustit studio. Někdo dal svůj plášť nad ní, a drsné světla byli převedeni dolů.

"Jsi v pořádku, miláčku?" slyšela Jerome šepot v uchu. Přikývla.

"Byl jsi dobrý kurva," řekl. "Budeme se muset sejít někdy zopakovat."

Usmála se sama pro sebe. Byl tam; jednou s tím klukem to rozhodně není pro ni dost. Nyní chce víc.

Nakonec se jí podařilo posadit se na posteli a otřete sama dolů. Podívala se vidět Bob sedí na prázdné přední řadě. Usmál se na ni, a ona přemýšlela, jestli mu to líbilo stejně jako ona.

Ředitel přišel a poděkoval jí. "Pokud jste někdy přemýšlet o převzetí ji profesionálně, pojďte za mnou. Budu vždy schopni Vám najít nějakou práci." Usmál se. "Jo, a mimochodem, když jsem upravil do věci, která byla dnes přijata, budu vám poslat kopii. Necháte mě to použít, ti zaplatím, ale nebudu dělat nic s to bez vašeho svolení.


Stále cítila, jak jí nohy byly trochu nejistá, když se pokusil vstát a Bob přišel, aby jí pomohli. Řekla, že jí sbohem Jerome a posádku a oni dělali jejich cestu do vyprázdnění haly. V době, kdy se dostal do kanceláře Jerryho, začínala se cítit opět v pořádku, i když se cítila trochu výběrové řízení mezi stehny. Ona potřebuje sprchu, ale bude muset počkat, až se dostali zpět do hotelu.

Bob byl zticha první část cesty. Přemýšlela, co si myslí. "Bylo to to, co jste očekávali," zeptal se nakonec ho.

Otočil se a usmál se na ni. "Bylo to lepší. Byl to takový obrat na vás vidět spolu s černochem. Byl tak velký."

Usmála se. "Nemusíte mi to říct, byl jsem strach, že mě chce roztrhat na kusy."

Comment

Comment:

Tweet