Bangladéšské Maid

posted on 15 Aug 2014 19:54 by temporarynanny377
Bez vyzvání, když zachytil můj vak oběma rukama a startovní mydlit to tak smyslně, že zasténání uniklo mé rty. Brzy jí dává mi to, co říkám ochranná známka Memoona honění - jedna ruka pracuje moje koule a další dlaň třením spodní mého hřídele v pomalých a záměrných úderů. Byla teď klečí na podlaze v koupelně a její džbány byly hrdě vyčnívající. Ona používá liberální množství mýdla a pracoval až hodně pěny na můj penis.

Řekl jsem jí, " chooos " (cucat). Vzala džbánek a nalil vodu přes mé rozkroku. Vzhledem k tomu, klečela, co skončil děje, bylo to hodně vody, odrazil se od mé tělo dělat ji mokré. Všiml jsem si, že to bylo jedno. Tak jsem vzal džbán z ní, naplnil ji vodou a vylila ji na prsou. Vyjekla v překvapená. Její halenka okamžitě stala transparentní a ona instinktivně zkřížila ruce na prsou. Popadl jsem ji za vlasy a strčil svůj penis do úst. Vzal jsem ji za ruce a položil je na mých hýždích. Cvičil se jako ona, ona nepotřebovala další pokyny. Zabořila prsty hluboko a její hlava začíná houpat rytmicky jako ona pracovala moje Lund jako profík.

Mezitím jsem si nalil vodu přes ni, dokud jsem vyprázdnil vědro. Zvedl jsem ji a ona stála ve frontě, abych úplně promočený od hlavy až k patě. Její halenka byla transparentní a navzdory tmavé barvy jsem mohl jasně vidět obrysy jejích bradavek. Její spodnička se lpí na svém těle nastíní její masité stehna a její pahorek. Rozepnul jsem jí spodničku otevřením šňůrku, která držela ji. Je spadl na podlaze v koupelně pod jeho vlastní váhou s velké šplouchnutí. Vytáhl jsem ji ke mně a tahal na horní části halenkou s jednou rukou jsem nalil vodu po její štěpení s ostatními. Její halenka přetekl z horní, ale některé z nich dribloval ze dna. Rozepnul jsem jí halenku a vlasy a poodstoupil, aby ji zkoumat.

Memoona vypadal absolutní krásu stojí plná nahý ve své koupelně. Její mokré vlasy spadl z celého ramena a kapky vody se kape z nich na jejích prsou, kde shromážděných kolem jejích černých dvorců a spadl na podlahu. Dívala se na mě očima, které byly oba stydlivý a očekávání. Byla pokrývající její pahorek s jednou rukou a druhou rukou se omotal kolem jejího břicha drží na druhém loktu. Vzala jsem tu ruku, dát nějaký mýdlo na něj a položil ji na můj penis. Ona ho popadla hladově, ale místo toho, aby čerpání můj hřídel šla rovnou k mé ořechy a zpěněný důkladně. Objal jsem ji kolem pasu a přitáhl si ji k sobě. Vzal jsem ji za druhou ruku a položil ji kolem krku jako z mokré orgány setkal. Její měkké ňadra přitlačena mých žeber a má hřídel ji strčil do ní Bush.

Šel jsem rovnou za krk a začal líbat a olizovat ji po celém krku a ramen. Zasmála se a svíjela v náručí jako mé činy ji lechtal. Utíkal jsem ruce celé její záda a popadl její masité buchty. Ona pokračovala přiložit svůj chtíč se svým "koule-zaměstnání". Obklopil jsem ji v náručí a okusoval jí do ucha a políbil ji na tvář. I olizoval ramena a přesunul se ke vzestupu jejích ňader. Kousla jsem ji celé hrudi a otřel si obličej mezi její prsa a sát a hladil je. Její pravá prsa okamžitě vzdali mléko a začala kapat. Šel jsem dolů na kolena a nechal své pero stopové kruhy kolem hluboké pupku. Napadl jsem ji Nether region s mou ruku a vyšel slick s jejími šťávami. Vyměnil jsem si ruce s mým ústům a ochutnal ji brzy ráno šťávy. Slyšel jsem hlasitý sten z Memoona a najednou mě chytil za vlasy oběma rukama a začala strkat její slabiny v mé tváři! Po počátečním šoku jsem se vzpamatoval a vrazil svůj jazyk ven tak daleko, jak je to možné, aby se mohla třít její stydké pysky a klitorální kapuce na jazyku. Sklonila kolena a rytmicky pohyboval boky. Byl jsem tak vzrušený tímto hrubé gesto z mé poslušné služky, které jsem pil všechny její šťávy, i když to bylo trochu příliš silný na můj vkus.

Po provedení servisu kundičku na pár minut jsem vstal a dal jí hluboký polibek tak, že by chuť sama do pusy. Pak jsem ji otočil a udělal jí ohnout. Držela se do kbelíku pro podporu. Uklouzl jsem jednu nohu mezi její nohy a strčil jí nohy od sebe. Z tohoto pohledu jsem mohl vidět její svraštělé kretén a spodní část jejího pahorku bylo zcela v souladu s můj penis. Bez jakýchkoli ceremonií jsem narazila všech 7 palců mého masa do její čekací kunda. Hlasité "aaaaaaah" unikl ústa. Začal jsem bušit její nedbalý kunda. Po několika tahy jsem slyšel rytmické zavrčí na "unnnghh", unnnghh ". Nyní mi dovolte říci, že Memoona má typický vysoký pronikavý hlas normální až jihovýchodní asijské ženy. Ale zvuky, které přicházely z úst byly více hrdelní a ve skutečnosti primitivní povahy. Její zavrčí, že mě opravdu jízdě po hraně, takže jsem se zastavil a udeřil ji obrácenou zadek tak tvrdě, jak to jen šlo, takže tmavě červené pruhy v její tmavě hnědé kůže. Hlasitě vyjekla, ale ani se mě zastavit. I střídavě kurva ji a výprask ji, aby se ujistil jsem trvala dost dlouho. Po nějaké době se její mručení se stala silnější a naléhavější. Tušila jsem, že byl blízko ke svému vyvrcholení, tak jsem svůj krok a snažil ne přijít. Na poslední ona přišel s jedním velikým uunnnnnnnnggghhh! Viděl jsem její záda křeč několikrát a cítila, jak jí kunda dotáhnout na můj penis.

Oba jsme byli lapal po dechu, a ona jednoduše zhroutila na podlaze v koupelně. Ale nebyl jsem s ní udělal ještě. Udělal jsem ji otočit a sednout si s ní zády a hlavou přitisknutou ke zdi. Řekl jsem jí, " Mooh Khol " (otevřít pusu) a strčil svůj penis hluboko do krku. Držel jsem její tvář na místě tím, že jednu ruku na hlavu a jeden pod bradou. Mezi stěnou a můj svěráku, jako sevření nemohla hýbat hlavou a já jsem byl v kompletní kontrole. Ona roubík několikrát, ale chápala svou naléhavost a otevřela ústa široká. Když jsem se chystal přijít pokyn jsem ji spolknout. Střelil jsem obrovskou proud, ale nějak se jí podařilo udržet většinu z toho bez polykání v ústech. Poté, co jsem získal svou vyrovnanost Zeptal jsem se jí otevřít ústa a vyplivl několikrát míchání moje sliny se semenem mým a pak jsem se jí zeptal, vypít, které ona poslušně. Vzhledem k mému závěrečnému aktu, vzal jsem pár doušky čerstvého mléka z jejího úniku pravém prsu a odešel do koupelny po měl svůj ranní sprchu a ranní kurva.

To sezení docela hodně nastavit tón našeho sexuálního vztahu - ona připustila, že je zcela submisivní mým požadavkům. To však neznamená, že bych mohl mít žádnou svobodu s ní (například nikdy mi umožnilo provádět anální), ale já jsem si na to docela hodně, co jsem chtěl, když jsem chtěl, a jakkoli jsem chtěl. To bylo mnohem později, že ona, dejte mi vědět, že se jí líbilo dávat sama ke mně. Její počáteční nechuť byl strach, že bych se násilný s ní (což její manžel dělal pravidelně), jinak bych ji pasák z (který její manžel se snažil dělat). Pokud jde o mě, nikdy jsem neměl žádné záměry sdílení tohoto štěstí a ona mi nikdy nedal žádný důvod, aby si tak naštvaný, aby jí ublížil. Ale to všechno přišlo až později. Pro prvních pár týdnů jsem byl ještě nervózně testování hranice Memoona je.

Dále Podání

Můj byt budova byla v rušné čtvrti se spoustou budov kolem nás a já jsem mohl vidět do domovů mého souseda z každého okna v mém domě. Tento zhatí v mém stylu, protože jsme museli, aby se ujistil, že všechny okna / dveře byly zavřené, než jsme udělali cokoliv. Teď přátelé, já, jako většina lidí, jako je nějaké spontánnosti. Nemám rád omezení sex s noční aktivitou těsně před ulehnutím do postele.

Několik týdnů do naší záležitosti a byl jsem stále nejste jisti o zahájení sex s Memoona. I když se nikdy řekl, že ne, že jsem dokonalý gentleman tím, že ona nebyla v nesnázích. Ale chtěl jsem svobodu máte s vaší přítelkyní nebo manželkou -. Svobody jednoduše chytit svou ženu a šukat přímo na místě

Mumbai v měsíci květnu je parné horko a vlhko. A pracuje v kuchyni před rozpálených kamnech z vás pot. Když na to přijde jakákoliv činnost, domácnost z vás pot. Dokonce i posezení pod ventilátorem jste se potit! Vidět Memoona pokračovat v její domácí práce byl obrovský zapnout. Její halenka by neustále obrovské potní skvrny pod ní jámy, kolem výstřihu a na zádech.

To je specifické pro Indii, ale služky obecně squat na podlaze, zatímco oni jsou zametání nebo vytírání. Memoona by zvednout sárí navíc spodničku na kolena před podřepu, což znamená její masité stopky by být vždy viditelné. Sledování této činnosti je velmi erotické, protože žena má zkroutit své tělo v různých polohách, když se vlhký hadřík ve svých rukou a snaží se vyčistit každý kout a skulinu. Někdy se sklonil zobrazuje její dekolt a někdy ona je na všech čtyřech vypadá jako děvka čeká na prdeli. Každý, kdo ví, co mluvím, ví přesně, co zapnout to je. Ale samozřejmě je to také frustrující, když víte, že nemůžete nic dělat. V mém případě to bylo o to více frustrující, protože jsem jí mohl šukat, ale musel jsem počkat až do večera, kdy byla s prací hotova.

Bylo to o jedné takové horké neděli, že jsem byl přemožen konstantní škádlení. V ten den jsem seděl na židli na chodbě pozoroval Memoona mop na podlahu. Obě naše těla byla pokryta vrstvou potu. V jejím případě, že se potil víc hojně, protože její práce. Když přišla vytřít podlahu pod židli jsem seděl na její pallu klesl párkrát, které odhalují její zpocené dekolt. Viděl jsem kapky potu shromažďovat kolem výstřihu a stéká do blůzu.

Byl jsem lapal po dechu sledoval tento úžasný displej a viděla jsem ogling se na ni, ale nadále mě dráždit. To mě nakonec jel přes okraj. Popadl jsem okraj svého pallu a vytáhl ji tvrdě. Padla dopředu na ruce, ale od té doby sárí byl zabalen kolem ní jsem nebyl schopen dostat z ní. Podívala se na mě se směsicí překvapení a zděšení. Řekl jsem jí, " Chal UTAR kapde " (odstranit vaše oblečení). Ona se pustil do své obvyklé ságy práce, kterou je třeba udělat. Více mluvila víc naštvaný jsem. Nakonec jsem odstranil moje lungi , ukázal jí moje hard-on a křičel na ni " Dikhta Nahin khada Ho Gaya hain? Chal jaldi UTAR kapde Warna FAAD daluga ! " (Copak nevidíš, já jsem tvrdě? Rychle odstranit vaše oblečení nebo budu trhat je pryč). Podívala se obavami u otevřeného okna. Zeptal jsem se jí jít a zavřít ji. Udělala to a vrátil se a postavil se vedle mě, její pallu přetažením na zem.

Její podprsenky prsa se zvedala v její těsné, pot-oprava halenku díky kombinaci tepla a očekávání je v prdeli. Naše oči se setkaly a já jsem mohl vidět syrové chtíč v očích mé sexy bengálské ženy. Zeptal jsem se jí odstranit její halenku a chytil jsem jí pallu a sundala si sárí . Rozepnul jsem uzel mého lungi a požádal ji, aby ho odstranit přes hlavu. Když se sehnul, abych to udělal, její holá hruď přišel na dostřel své dychtivé pusy a já jsem chytil na jeden z jejích prsou a začal sát ho. Položila jsem ruce pod spodničky a zjistila, že je úplně mokrý. Byl jsem jako dítě v cukrárně. Chtěl jsem pít její mléko a šukat. Nakonec můj penis vyhrál. Byl jsem příliš dychtivý čekat na ni, aby mazání a tak jsem si vzal nějaký olej na vlasy a potažené můj penis. Sklouzla jsem se na pohovku a šíří nohy. Otočila jsem se a zvedla spodničku a řekl jí, aby můj penis v ní. Sklonila se a vzal můj penis do ruky a namířil ji na její kunda. Když se posadila můj penis se rozešli rty a vstoupil jí hořící horké pochvy. Vzhledem k tomu, že byl na tuto pozici nové, jen seděla se můj penis po celou cestu v ní a čekal, až mi odpoví. Položil jsem jí ruce na kolena a řekl jí vyvážit svou váhu na ně. To způsobilo, že ji naklonit dopředu. Popadl jsem ji vynikající zadek a zvedl ji z mého penisu.

Memoona byla učenlivá a pochopila, že ona bude mít na starosti v této poloze. Během několika vteřin, ona byla poskakování na můj penis jako profík. Během několika minut, působila až silnou vrstvu pěny na můj penis. Její let tvrdé a vyčerpávající práce, pracovali v můj prospěch. Na rozdíl od některých jiných žen jsem byl s, Memoona neměl unavovat snadno. Její silná záda a nohy dál, když jsem si sedl a užíval si podívanou na mém zmizení / objevit kohout. Rozepnul jsem jí vlasy, který spadl na zádech v úhledných spirál. Popadl jsem ji masité boky a olízl její štíhlé a sexy záda. Nakonec jsem vzal moje ruce před a začal mačkat a dojení její skákací džbány. Jako by se příroda nějak přenášena, že jsem hrál s jeho zdroji potravy, její chlapeček začal náhle začala plakat. Nikdy jsem se střetával se svými mateřskými povinnostmi a tak jsem ji nechal jít. Snažil jsem se uklidnit, ale i po 5 minutách, můj penis byl stále touží a pulzující. Od svého pokoje, zvuk jejího pláče dítěte ustal, ale žádné známky Memoona.

Šel jsem nahý do jejího pokoje a viděl, že sedí na podlaze ještě v spodničky s jejím dítětem západkou na jejím struku. Ta scéna byla tak turn-on, že jsem šel a seděl za ní, nohy kolem ní a pokračoval v líbání a lízání její záda. I se nachází uzel spodničky v šňůrkou a otevřel ji. Moje ruce se stěhoval do její přední. Jeden z řasu a zkroutila vztyčené bradavky, zatímco druhý ponořila se do spodničky povolením šňůrky, jak to šlo dál. Zvedla dítě z klína dát tu ruku lepší přístup. Posadil jsem se na kolena, jak jsem se snažil najít její klitoris. Můj penis byl nyní snaží vykopat díru ve středu zad. V této pozici jsem měl přístup ke krku, ušní lalůčky a její hladké, silné ramena.

Zahájil jsem čtyři způsob útoku - můj penis třít záda, pusu líbání, lízání a kousání její ušní lalůčky, na krk a ramena, jeden z mých rukou dojení svůj volný prsa a druhý probírat její klitoris. Tento útok musí mít vyvolal bitvu mezi Memoona matky a Memoona žena. Velmi brzy, žena vyhrála a přejela rukou po vlasech a přitáhl si ji tvrdě zahájení její vlastní útok líbal a kousal můj obličej. Zeptal jsem se jí, aby dítě stranou a dělal jí ležet na zádech a strhl jí spodničku z ní dělat ji úplně nahá. Ale ten kluk se probudil ihned! Obrátila se na bok, sklouzl dítě k ní a znovu položila dudlík do úst. S Memoona spaní na boku, misionář sex se to nestane, ale byl jsem zoufalý. Tak jsem zvedla nohu, která byla na vrcholu a zasunul ho do hrudi. Řekl jsem jí držet na něj ruce a hned jsem si sedl na její druhou nohu a strčil svůj penis do její kundičky. Bylo to těsné sevření a tam nebylo mnoho prostoru k manévrování - musel jsem squat na kolena a držet ji za boky rozloučil s rukama, aby se nějaké akce tlačení. Věděl jsem, že nebude trvat dlouho, protože tření bylo prostě příliš mnoho, jak jsem ji scissored. Plus viděl ji v této poloze - provádí dvě ženský povinnosti současně - bylo na mě moc, aby se. Naše oči byly zamčené po celou dobu a s jedním posledním tahu nakonec jsem přišel do ní, uvolnění lana po laně z cum hluboko v ní.

Neměla žádný poplach o naší nechráněné páření, a bylo mi to jedno. Jen se díval se mi do očí, jak moje křeče konečně skončila. Její pohled mi řekla, že se mi opravdu přijal jako svého muže. I když v nesnázích, by se postarat o všechny mé potřeby den co den. To ona po zbytek našeho času spolu, aniž by to vyjadřovat. Prostě se to na ní za svou povinnost, aby mi to radost. Během prvních několika týdnů tam bylo hodně úzkosti z její strany, když to přišlo k sexu. Byl jsem štěkat, protože jsem neměl dost, a ona se bála, že bych zase brutální, stejně jako její manžel. Ale ona si uvědomila pár věcí. Jeden, že i když jsem ztratil nervy jsem nikdy násilná a dva, aby mohla rychle uklidnit svůj hněv pomocí její smyslnou tělo.

Jak se obléci na pracovní

Memoona zjistil, že je neobvyklé, že bych ji chtít během dne, zvláště když byla pracovní. Její manžel jí dotýkat pouze v noci, obvykle poté, co byl opilý, a trval na tom, že ona se vykoupat těsně před aktem. Takže ona zjistila, že podivné, že její zpocené a její pižmový zápach tělo obrátí mě na. Ale přišel přijmout, a ve skutečnosti si svůj sex-on-demand charakter. A ona to nevadilo mi ji bouchání v přední části svého syna.

Skončil jsem kurva ji v každé místnosti v mém bytě v každé poloze. Sex byl jen snap pryč. Všechno, co jsem musel udělat, bylo zvednout lungi nebo chytit její bradavku a ona by všeho nechat a dělat sama k dispozici. Miloval jsem věděl, že ona byla na mé zavolání. Plus jsem se změnit způsob, jakým se upravený sama. Začala udržet nehty na rukou a nohou v bezvadném stavu. Oni byli vždy zkrátit a udržovat v čistotě, na denní bázi. Také jsem si koupil její holicí strojky, zubní kartáčky, mýdla, pleťové vody, ubrousky a jiné Beauty & osobní produkty. Začala použití krém na snížení mozoly po letech tvrdé práce. Zeptal jsem se jí, aby se jí jámy čistý a hladký pro mě. Líbil se mi její chlupy, jak je i ona začít ořezávání je na kratších intervalech. Naštěstí ona byla relativně bezsrsté na nohou, pažích a dalších částech jejího trupu. Já jsem jí nekoupil žádné deodoranty jako její pižmový zápach byl obrovský obrat na mě. Stejně jako mnoho bengálských žen se rozešli vlasy na stranu a já se změnil, že na střední loučení. Vždycky olejem její husté vlnité vlasy a zeptal jsem se jí zastavit to. Bojovala se mnou na té jedné, a nakonec jsme se shodli, že by to olej o víkendech. Vždycky držel vlasy svázané do drdolu a povzbuzoval jsem ji nechat si vlasy otevřené nebo splétat je. Zeptal jsem se jí nosit náramky na denní bázi, a to zejména v našich milostných setkání, jak se mi líbí zvuk cinkání.

Memoona mě stále ohromen s ní naprosto poslušný a poslušné chování. Ale samozřejmě, že je učenlivý, ale ne hloupý. Přátelé, ženy jsou velmi pozorní a rychle rozpoznat člověka slabost. Jedna věc, kterou přišel na to moje slabost pro ženy nosí jen spodničku a halenku. Kdykoli byla nadržená, že by chodit na sobě nejvíce transparentní halenku a spodničku a nějaké šperky, včetně náramky. Pokud chce být děvka, v prdeli, že by se nosit vlasy otevřené nebo splétat je, protože jsem měl ve zvyku popadl ji za vlasy v této poloze. Byla příliš stydlivá požádat o sexu, a to byl nejblíže se dostala až po náročné ode mě něco. Během období, by se oblékají do nejlepších šatů, dejte mi vědět, že ona není připravena pro mě. Ale pak to bylo také známkou toho, že jsem chtěl získat vynikající blow-míst.

Jsem neustále zkouší její úroveň poslušnosti. Někdy jsem ji požádat, aby mi snídani do nahá a někdy bych snížit otvory v blůze, kde by její bradavky hrabat ven. Koupil jsem jí pár otevřených bradavky podprsenky a kalhotky bez rozkroku. Ke konci, když sex mám rutinu jsem se víc a víc perverzní. Miloval jsem, aby se na jejím výstřihu. Na vrcholu mého kouření / Honění zasedání se bude ponořit svůj penis do její dekolt a já bych zaplaví blůzu s mým semenem. Já bych pak, aby ji nosit stejnou halenku do práce.

A jedna věc, kterou jsem nikdy unavený byl její Kouření. Její technika byla prvotřídní. Způsob, jakým se hraje s mými kuličkami nebo třel můj hřídele nebo olizoval hlavu byla neuvěřitelná. Ale byl to její intenzita, péče a ochota mě prosím, že mě odvezli přes okraj. Když se mi sání nic ji mohl rozptýlit. Ať už moje třísla byl zpocený po tréninku, nebo moje šachta byla pokryta naším fuck-šťávy, ona by si to všechno. Nikdy si nestěžovala na zarostlé vlasy nebo zápachem, jako moje žena dělá teď! Kdybych jí sát, že by mě sát, dokud jsem přišel. Navíc tam byl žádný povyk spermatu. Byla spokojeni s vůni, chuť a texturu. Na rozdíl od některých jiných žen, které hodit vztek, jsou-li požádáni, aby polykat, Memoona byl vždy ochoten pít mou cum.

Comment

Comment:

Tweet