Výrobce hraček Ch. 06

posted on 14 Aug 2014 11:04 by temporarynanny377
Strávil jsem nějaký čas s Keiko během několika příštích dní. Teď, když víme, že nemohu ohnout ženy do příjemně teplé, poslušný pěnou, tak si myslíte, že bych se neobtěžoval se sexuálním podvod, který bere tolik práce a rychlé myšlení jako Incubus trik. Ale Keiko měla dokonalé tělíčko, a byl v souladu s mým manipulace velmi hezky, a já jsem rád, že.

Ve skutečnosti, moje schopnost mi dává před těžkou volbu. Má schopnost umožňuje, abych vyzvednout novou hračku, během několika minut. Nové hračky jsou nová dobrodružství, nové emoce, nové překvapení. Je to jako mít nový balíček rozbalovat každý den. Na druhou stranu, žena, kterou jsem trávit více času s, se neúprosně tvarovaná do ideální sexuální hračka. Proces lití je automatická; když můžete šukat s odpovědí radost / bolest ženy na okamžik za okamžikem základě, jste v podstatě vykonávat velmi účinnou klimatizací jejich emocionální reakce. Strach a sexuální vzrušení jsou dva nejúčinnější kondicionéry k dispozici.

Ve skutečnosti, všechny moje hračky jsou plně programovatelné. A jejich programování zlepšuje jejich. Ale ztrácejí schopnost mě překvapení.

Pro tuto část, i když, rád bych s Keiko kolem, a učí jí nějaké hry.

**

V souladu s Incubus podvod, jsem učil Keiko se oblékat jako děvky, a povzbuzovat muže, aby chtít své tělo, s pohledy, pohyby a slov. Když nebyla ve třídě - Nechtěl jsem ji slutting se na kampusech - byla odepřena podprsenky a kalhotky, a já jsem rychle strčila každodenní šatník na holé břicho a krátké sukně styly, a pak do úplně fuck-mi clubwear. Někdy jsem poslal ji dělat její pochůzky, jako je to, a někdy jsem šel s ní, udržování její sexualitu v blízké varu, zatímco ona praktikuje vykračoval a usmál se na kluky jsme prošli. I klimatizované aby se cítila hluboké vzrušení, když ji muži pozoroval, od hlavy až k patě, otevřeně. Vzal jsem si slovo coura a tramp ze svého slovníku, a nahradil je fráze, jako je sexuální posílení, svobodu projevu, a to i dělal tvrzení, že s její holé side- prsa lehce pohladil na veřejnosti, byla první otázka změnu řeči. Pak bych si ji zpátky do svého pokoje a hračky s ní, nebo šukat. Od čtvrtého dne toho byla dobře naprogramovaný cocktease který se obrátil každou hlavu jsme prošli, lidi s touhou a žen se intenzivně zlobí závistí.

Takže ten pátek, jsem jí dal úkol. Dal jsem na vodítku obojek na krku, a řekl jí, že bude sexuálně mučit samce na metro. Dal jsem jí velmi explicitní pokyny, a ona byla zděšená, ale když jsem vysvětlil, že alternativou byl plný večer velmi intenzivní vtipálek, popírání, výprasky a zničených orgasmy, když obešel.

Hra byla jednoduchá. Oblékla se, jak provokativně, jak bychom se mohli dostat přes policii, udělal pečlivé a sexy práci s make-up, se dostal do vysokých podpatcích, a dát parfém na. Měl jsem ji masturbovat po dobu pěti minut, zatímco líbat můj penis, a pak šla se mnou, na vodítku, na velmi přeplněné špičce vozu metra se spoustu lidí na ní. (Zvláštní je, že oni měli žádný problém dělat prostor pro ni, i kdyby to znamenalo vzdát se věcí, jako je dýchání.) Držel jsem ji na krátkém vodítku, otevřel noviny, jak nejlépe jsem uměl v tisku těl, a pokračoval ignorovat všechno kolem me, jen další nemilosrdný Master of zcela dominuje submisivní děvka.

Pomalu vytáhla ruku na stehno muže lisované proti ní. Její ruka byla chráněna z pohledu od ní a mnou a její zvolené oběti, aby ten chlap nebyl přesně protestovat. Pak, stejně jako pomalu, když ho posunul na jeho penis, a stiskl, na lehkou váhu. Zalapal po dechu, a šla do svého cvičil rutinu - podíval se na něj a dotkl se její prst na rty v Shhh, a naklonil hlavu, velmi lehce se ke mně. Zpráva byla zřejmá - byla zlobivá trochu submisivní, kteří se snaží dostat pryč s něčím, proti pravidlům, pod nosem svého Mistra. Pak bych pokračovat sledovat obrys náhle oteklé penis s konečky prstů, znovu a znovu, dokud se kámen těžké. Já, samozřejmě, nic neviděl, ale jeho emocionální stav nebylo možné ignorovat, a tam byly doby, to bylo velmi těžké, aby se nerozesmál.

Pak se usadil na základnu dlaně pod hlavu jeho penis, a její prsty dolů po jeho koule, a dal mu ten druh masáže Chtěl celý svůj život. Měla by také opřít proti němu malý, nechat ho dívat se dolů na volný, otevřený krk její oblečení, předvádí své velmi tvrdé bradavky. Občas, ale velmi krátce, ona podívala se na něj s tím výrazu asijskou tvář, která může být tak velmi horký v některých případech, nebo lízat rty a posunout se proti němu.

Pravidla byla, že nebylo dovoleno, aby ho nechal přijít. Pokud bych soudil, že se blíží, bych nepřítomně pohladil její zadek, a ona ustoupit, jako by se bál, že se chystá chytit.

Někteří lidé prostě zrudl a vzal ji. Jiní se snažili ji zvládnout trochu dozadu, což se mi dovoleno, protože pohlavně medializovaný stavu Keiko byla zpracována cizinci z ní zblázním. Pokud se dostali příliš zřejmé o tom, tak bych složit noviny a aby ji se mnou vyměnit místo. To nikdy nedokázal způsobit výbuch nenávisti z oběti, kterou jsem našel velmi zábavné.

Každý jednou za čas bych obrátit stoly na Keiko - když její oběť třel její prsa s loktem, tak bych pohladit její stehna a zatlačte zlé obrazy do její mysli. Keiko nesměl žádný hluk vůbec, nebo vzdálit od některého dojemné ... někdy ona skončí třásl, v frustrované potřeby.

Poté, co ráno a večer dopravní špička (s odpoledne sedí v klíně, sledování erotického videa v mezi), Keiko se laskal šest mužů, a ona byla tak naprosto zapnutý, že jsem se bál, houpání vlaku by ji vyrazili . Vzal jsem ji zpátky do svého pokoje, a vytáhl Bitch Tamer. Vzlykala při pohledu na něj.

"Je to jednoduché, Keiko. Řekl jsem vám, že sexuální hlad dává sílu. Tím, mučit ty chlapy, jste silnější. Nyní budeme budovat sílu, s vlastním hladem. Budu používat to na vás, lehce , po dobu deseti minut. Uděláte-li žádný hluk, budu vás odmění orgasmu. Pokud se dělat hluk, budu vás trestat, a pak začneme znovu. "

"Nemůžu," zasténala. "Bohové, jeden dotek s prstem právě teď ... a budete používat to na mě? Prosím, ne. Prosím, kurva, ty nejsi člověk."

"Díky za povšimnutí. Zvedněte ten lem. Teď."

Dostal jsem ho opatřit, a já jsem ve skutečnosti mají, aby ji připnout k okraji, aby jí zabránil příchodu jen z nutnosti je vložena. Obrátil jsem se na nejnižší nastavení, a měl ji sedět na pohovce, nohy daleko od sebe. Kousla se do rtu, a pak se začal třást. I "pustit" z mého sevření na ni, nutit ji, aby zadržovat její orgasmus sama, a nastavit časovač na deset minut, kdy ho mohla vidět. Dívala se na něj, nohy třes.

"Přemýšlejte o tom, jak ty tvrdé kohouty cítil pod dosah ruky -. Způsob, jakým pulzovala, způsob, jakým bolela tě šukat Přemýšlejte o nich běží do koupelny stánků a onanování tak rychle, jak jen mohli, přemýšlet o vaše tělo"

Otřásla se. Natáhl jsem se a rozdělili ji na temeno oblečení široký, odhalil její bradavky.

"Ti muži uvažujete o nic jiného, ​​než si dnes nemohou mít vás, ale nemohou přestat fantazírovat o vás. Vše, co můžete udělat, je obrázek vaše tělo a bolest a možná kurva ostatní ženy a Naděje, která pomáhá to vyhrál '. t. Všechno, co uvidíte, je vaše tělo, bez ohledu na to, kdo to kurva "

Byla teď svíjel, oči pevně zavřené, rty pokousal zuby. Pohladil jsem jí bradavky, velmi lehce.

"Budou cítit váš parfém na ně celou noc, a to na ně bude onanovat, znovu a znovu. Budou obrázek, sání, nebo se sehnul, a oni si kurva pěstmi, představoval si pusu nebo zadek, představit vám práci je šikovně, prosí je, aby se rychleji. "

Prohnula, břicho chvějící se, oči nevidomý. Ji Čtení bylo intenzivní emocionální projížďka.

"Co by to bylo jako běžet do dvou z těchto mužů, nějaký večer, jen vámi a jimi? Oni by vás chytit, že bych vás potrestat za jejich škádlení, they'd"

"Do prdele! Fuck jsem to! Musím jít teď!"

Otočil jsem se vypnout vibrátor, zvedl malé dřevěné pravítko, a udeřil ho prudce, na bradavce. Ona stáhla, křičeli, její orgasmus popřel.

"Teď musíme začít znovu."

**

Ve třetí selhání, musel jsem dát pravítko pryč, protože v této fázi facka byla jako pravděpodobně vyvolat orgasmus, jak zabránit jeden. Ona zářila potem, a ona se zachvěla, když jsem se jí dotkl. Políbil jsem ji třesoucí se rty; jí chutnal jako zoufalství.

"Můžete to udělat, Keiko. Deset minut, to je vše. Můžete získat, že velkou kontrolu nad sebou samým. Dokud máte to, že tam není moc nad ostatními. Staňte se žena, která může souložit třikrát za noc a vybrat si, zda a kdy se přijde, a budete mít moc nad muži. deset minut. "

Nastavil jsem vibrátor na dva, a začal hladit její ňadra, na lehkou váhu. Políbil jsem ji na ústa, a koupala ve svém weltering, trýznivé sexuální hlad. Její rty cucal moje, prosit a prosit o pomoc, já bych ji nedal. Slzy tekly; ale nakonec časovač dinged.

Nastavil jsem Bitch Tamer na třináct, a cucal bradavky, zhruba, jak šla s křikem přes okraj. Pořád jsem ji přijde na hodinu, šeptal jí o mužích pomocí svého těla, jeden po druhém, vyplňování ji a pokrývá ji s cum. Pak jsem přišel na zem, udělal jí lízat nějakou, roli v klidu, a vetřete ho do její kůže.

Comment

Comment:

Tweet