BabySitter Flirt

posted on 07 Aug 2014 06:26 by temporarynanny377
Zjistil jsem, hlídání dětí, je dobrý způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc. Pokud jste čestný a spolehlivý a děti, jako jste vy, máš to dělalo. Můžete si hrát s dětmi na chvíli, zastrčit je do postele a zbytek noci je vaše vlastní. Můžete se dívat na televizi, přehrávat hudbu a, bohužel, studovat bez přerušení.

Jsem osmnáct a nebude dělat sedět mnohem déle. Budu mít svou míru, a bude v pracovní síly s řádnou práci. Ale do té doby můj posezení kariéra vzkvétá a udržuje mě v kapse peníze.

V noci, že incident se stalo jsem seděl na Jacksons. To je Andy a Natalie Jackson. Mají dvě sladké holčičky ve věku dva a tři. Natalie je snadné dostat se na a Andy je skutečný med. Pobuřující flirt, ale mně to nevadí. I flirtovat zpátky. Natalie je vždy kolem, takže to není, jako by něco mohlo vymknout z rukou.

Musím se přiznat, že Andy je také toucher. Neříkám, že gropes lidi, ale já jsem známá jeho ruce, aby náhodou štětcem moje prsa a dna na více než jedné příležitosti, a jednou dokonce zavadila o mé píči. Měl jsem na sobě jógy kalhoty, že čas, a oni byli trochu těsný. Poté, co jsem vždycky dělal, že jsem měl na sobě džíny nebo volné sukni, když jsem šel kolem tam. Nemá smysl pokoušet ho příliš mnoho.

Tento konkrétní příležitosti jsem měl na sobě volné sukni a tričko. Jacksons odešli, děti byly v posteli, můj domácí úkol byl až do dnešního dne, a vše, co jsem musel udělat, bylo lehnout a dívat se na televizi, až dorazili domů. Podařilo se mi tento výkon s neuvěřitelnou lehkostí.

Andy a Nat dorazil domů kolem jedenácté a měl pár přátel s nimi. Oni byli představeni na mě jako Carly a Bob, když jsem byl prostě Kath k nim. Zcela neformální věci. Nat se zeptal, jestli bych si šálek kávy, než jsem šel ven a řekl jsem si, proč ne? Krátce poté, co jsme byli všichni sedí kolem kuchyňského stolu pití kávy a povídali si o hodně nic.

Pak ruka přistála na koleno a začal pohybovat nahoru nohu. Pod sukni, prosím, na vědomí. To byl Andy nakládání horniny kolem sebe, samozřejmě. Měl likvidaci sedí vedle mě u stolu a on byl využívají k tomu, aby mě dráždit. Snažil jsem se nenápadně tlačit ruku pryč, ale on měl nic z toho. Další věc, kterou vím, že hladil mě po mých kalhotek.

Chystal jsem se poškrábat ruku a aby ho přesunout, ale co sakra. Bylo to, jako by to byl někdo zraněný, a to vlastně cítil docela pěkné. Naughty ale pěkné, dalo by se říct. Tak jsem předstíral, že to nebyla pravda.

Domnívám se, že Andy bude jen dráždit mě trochu a pak nechat celou věc jít a předstíral, že to nikdy nestalo. On dělal ne. Byl jsem docela šokován, když vsunul prst do mých kalhotek a mě skutečně dotýká. A to mám ještě horší.

Andy vsunul ruku do pasu kapely mých kalhotek, ne že by to bylo někde poblíž mého pasu, a jen vsunul ruku do nich a dolů, nutí kalhotky trochu dolů, aby měl snadnější přístup. Měl jsem ruku na zápěstí a snažil se vytáhnout ruku pryč, ale nemohl jsem to udělat, aniž by skutečné úsilí a nechat ostatní vědí, co Andy dělá.

Teď jsem rád, že se dotkl takhle. Připouštím to. Bylo to, upřímně řečeno, mě vzrušující, ale neměl jsem v úmyslu nechat to jít, natož jít dál. Andy, se ukázalo, měl jiné představy. Byl závislý na nohu kolem kotníku a zatahal za něj, chtěl mě otevřít nohy trochu víc.

Teď jsem věděl, že bych neměl, ale po tom všem, já jsem byl ten, že se dotkl, a když jsem si nestěžoval, proč by měl někdo jiný? Nechal jsem nohy drift dále od sebe. Andy nějakým způsobem podařilo prosadit své kalhotky na boku mé píči, takže je vystaven, a dělal všelijaké věci. Proč nikdo jiný si všiml, je za mnou. Pravděpodobně proto, že jste právě nevidíte, co víte, nemohl být pravda.

Věřili byste, že Andy vlastně tlačil prsty ve mně? Byl jsem dýchat těžší a soustředit se na kafe, nevěnoval žádnou pozornost rozhovoru. Andy, shnilé blbec, dostal mě úplně vzrušený a mokrý, a on mě stále dotýká. Jsem málem upustila šálek kávy, když zavadil můj klitoris.

Nat říkal něco pro mě a já jsem zatraceně, jestli bych mohl rozumět ani slovo, co říkala. Moje pozornost ležel někde jinde a pravděpodobně zůstane tak, dokud Andy zastavil jeho nesmysly. Nat se usmíval a ona se musela opakovat, co řekla, a když skončil s "OK?"

To trochu jsem se a já přikývla OK, bez ponětí o tom, co jsem byl v dohodě o. Pak mi hodil čáru života. Ukázala se rukama, což znamená, bych měl stoupat, řekl: "Pojď. Až dostanete." Byl jsem rád, že to tak cítil Andyho ruce odpadnou.

"Jen odpočívej ruce na stůl, Kath," řekl mi Nat, a já jsem, vděčný za další podporu, pokud je znám pravdu.

Chystal jsem se zeptat, co se děje, když jsem to zjistil. Jsem si všiml, Andy byl rostoucí ve stejné době jako já, ale nepřemýšlel o tom nic. Důvodem pro jeho rostoucí rychle stal se obyčejný. Zvedl mé šaty a stáhl kalhotky. Právě tam, u stolu, Nat a jeho přátelé sledoval. Mé oči se rozšířily šokem.

Chystal jsem se říct něco v duchu: "Co to sakra je?" Když jsem zjistil, co to sakra. Andy se rozešli mé rty a strčil penis domov. Myslím, že ano. On opravdu. Jedna ruka rozšířil mé rty, a pak se jeho penis posuvné do mě, elegantní, jak je libo.

Byl jsem už pracoval se, jak jste si možná myslet, a byl jsem schopen se postavit přesně nulový odpor na tento kohout mě bere pryč. V jednu chvíli jsem tam stál, další jsem podtrhnul, a to kohout začal dostat skutečné práce.

Andy se mě jen držet a vzít ho ven. Oh, ne. Poté, co byl v roce dostal právo na práci, čerpání a ven, nenuceně mě kurva před svou ženou a přáteli. Byla jsem příliš ohromená, aby něco udělat, ale zalapal po dechu a dělat legrační zvuky.

No, ošklivit když jsem si to přiznat, tam byla ještě jedna věc, kterou jsem byl schopen udělat. Začal jsem kurva zpátky na Andyho. Moje kočička byla tlačí se s ním setkat od prvního tahu. Jedním z důvodů, proč Vklouzl do mě tak snadno to proto, že bych byl tlačí zpět, aby ho přijmout předtím, než jsem vůbec věděl, co se děje.

Neměl jsem tušení, co Nat a ostatní myslí o této malé epizodě a byl jsem příliš zabraný do účasti na vyrovnání zázrak. Pokud jsem se obával, že se děje, to se teď děje, a chtěl jsem to a byl jsem s to.

V jednu chvíli jsem zjistil, můj t-shirt a podprsenka tlačen nahoru a moje prsa byly na displeji, ale pak Andyho ruce obešel a vztahuje je, takže to bylo v pořádku.

Andy jen se bouchání do mě, zdálo se, že se rychleji a tvrději, když šel. Byl jsem lapala po dechu a dělat legrační zvuky, když jsme šli, nikdo z nich zní protestu mi líto, že den.

Celá ta věc byla absurdní. Jsem byl důkladně prdeli Andy před ostatními lidmi, a já si užíval to a dělat to nejlepší přispět. Pokud bych někdy měl fantazie o sexu s Andym, ale určitě se to předpokládá to.

Andy se zdálo, urychlit ještě více, skutečně jízdě do mě. Věci se stále rozmazaný na okrajích pro mě, a pak, že to bylo. Byl jsem prostě pryč, vrcholí a nářek, když jsem cítil, Andy obsazovací čerpání do mě, zmírnění jeho nahromaděnou energii nahoru.

Když jsem se konečně dostal sám znovu dohromady jsem seděl u stolu s Nat naproti mně. Andy a další dva odešli.

"Užij si to," zeptal se Nat, s úsměvem. "Ty a Andy byly flirtování tak dlouho, myslel jsem, že bych vám mít chuť. To dělá člověka dobré, aby se změny partnerů občas." ​​

Jen jsem zamrkal. Co jsem mohl říct? Nic, takže to, co jsem řekl.

Jan se stále usmíval, když mi dát jemný varování.

"To byl jen jeden-off, víš. Nemyslete si, že bude k dispozici pokaždé, když přijde hlídat."

Pokaždé? Neměl jsem ani očekávat tentokrát. Nemyslel jsem si, že bych je třeba se starat o budoucí hlídání dětí od mě.

Comment

Comment:

Tweet